Dünya güne bizimle başlıyor

İnsan Kaynakları

Mauri Maya İnsan Kaynakları Politikası, çalışanlarının beceri ve performanslarıyla uyumlu olarak iş verimliliklerini yükseltmeyi kendileri için belirlenen kariyer planlarının gerektirdiği eğitim imkanlarını sağlayarak üst görevlere hazırlanmalarını amaçlar.

Bu politika çerçevesinde, çalışanlar şirketin eylemlerinin vazgeçilmez unsurları olarak görülür ve kariyerlerini geliştirerek Mauri Maya ile daha çok bütünleşirler.

İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİSİ

Biz, başarımızın temelinde yatan en önemli faktörlerden birinin “insan”  yaklaşımı olduğuna ve yetenekli insanlar olmadığı takdirde başarılı olamayacağımıza inanmaktayız.

Bu yüzden Mauri Maya çalışanlarının kendilerini Mauri Maya’nın başarısının bir parçası olarak görmeleri ve çalışanlarımızın Mauri Maya Şirket Kültürü’ne uyum sağlayacak yapıda olması bizler için önemlidir.

Bu nedenle, her pozisyon için, o pozisyonun gerektirdiği bilgi, yetenek ve tecrübe dışında Mauri Maya’nın adaylarda aradığı temel özellikler vardır: Öğrenmeye açık olmak, sürekli gelişim ve takım çalışmasına yatkın olmak....

İŞ BAŞVURUSU

Mauri Maya San A.Ş.’ye iş başvurusu yapmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayarak elektronik form doldurunuz.

İş Başvuru Formu